Kasiino mobiilirakendused

See on mõeldud ka kompaktseks mobiiltelefoniks teie nutitelefoni installitud slotikate ja live-kasiinomängude jaoks. Oleme avaldanud nimekirja rakendustest, mille jaoks taotlus tehti. Võimalik on luua jagatud toode ja kasutada virtuaalset toodet. Globaalsel turul ja mõnes maailma riigis ei ole sellel saidil võimalik mobiilset kasiinot pidada.

Mobiilsete mängude eelised

Tänapäevastel kasiinodel, mis käivad kaasas globaalsete trendidega, peab olema veebisait nutitelefonide või rakenduste jaoks. Need süsteemid võimaldavad mängijatel oma mobiilseadmete kaudu platvormi külastada ja oma lemmikkasiinomänge eemalt nautida.

Rakendustel on kõik saidi töölauaversiooni funktsioonid. Oluline on oma konto saldo deponeerida ja välja võtta ning konto kinnitada ja võtta ühendust oma operaatori klienditoe meeskonnaga. Online kasiinod pakuvad ka kohandatud boonuseid klientidele, kes soovivad mängida nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu.

Mobiilisait vs. rakendus

Mõlemad teenused pakuvad kasiinomängudele kaugjuurdepääsu võimalust. Mobiilisaidile pääseb juurde veebibrauseri kaudu, kui olete oma kaubamärgi otsingumootorisse sisestanud. See ei nõua teie seadmes vaba ruumi ega regulaarseid värskendusi. Kiiremaks juurdepääsuks otse avakuvale on võimalik isegi lisada otsetee.

Pärast seda, kui Adobe teatas, et lõpetab Flash Playeri toe, on müüjad hakanud arendama kasiinomänge HTML5 abil. See on hea uudis kõigile mobiiltelefone ja tahvelarvuteid kasutavatele mängijatele, sest mobiilimudeli jaoks on saadaval kõik videoautomaadid ja live-mängud.

Mobiilirakendused on oma valgustusdisaini ja ühilduvuse tõttu muutunud järjest populaarsemaks süsteemiks. Kui olete iPadi või iPhone’i omanik, saate rakenduse alla laadida operaatori veebisaidilt või kasutada App Store’i. Rakendus vajab teie seadmes ruumi ja seda tuleb ka regulaarselt värskendada, kuid nende arvelt saate kvaliteetse nähtavuse ja tipptasemel graafika.

Androidi rakendused

Enamik veebikasiinode kliente omab Androidi operatsioonisüsteemiga mobiiltelefone. Kui selles operatsioonisüsteemis on viga, on see seotud kõigi mängurakenduste blokeerimisega Google Play andmebaasis.

Seetõttu ei leia te ettevõtte ametlikust rakenduste poest päris raha eest .apk-faili. Selle asemel peate minema operaatori veebisaidile ja laadima sealt alla .apk kasiino. Enne seda tuleb aga muuta oma mobiiltelefoni turvaseadeid ja lubada allalaadimised tundmatutest allikatest.

iOS-i rakendused

iPhone’i ja iPadi kasutajate suur vaatajaskond tähendab, et kasiinofirmad arendavad ka iOS-i jaoks intuitiivset mobiilirakendust. Need .apk-failid on allalaadimiseks saadaval App Store’ist ja installitakse automaatselt teie seadmesse.

Rakenduse spetsifikatsioone mainitakse Apple’i turul. Samuti on teave selle kohta, millised nõuded peavad teie seadmele rakendusega ühilduma. Enamikul juhtudel peab seade kasutama iOS 12.0 või uuemat versiooni ja sellel peab olema vähemalt 100 MB vaba kettaruumi. Samuti saate lugeda mõne teise ettevõtte klientide iseloomustusi ja vaadata, kas nad on mobiilirakendusega rahul.

Kasiinomängud telefoni teel

Kui laadite alla kasiinomängude rakenduse, saate juurdepääsu selle slotimängudele ja reaalajas mängulaudadele. Esialgseid mänge on palju ja need jagunevad tavaliselt mitmesse kategooriasse – lisaread, jackpotid, puuviljad jne. Kui keegi teile helistab või kui teil on lihtsalt vaja mängimine lõpetada, siis mäng peatatakse ja kui avate rakenduse uuesti, naasete mängu samasse etappi, mille mängimise lõpetasite.

Jaotis “Live Casino”, mis on mobiilirakenduse hindamatu osa, sisaldab reaalajas mänge päris kruuperite vastu. Istud laua taha, valid oma panuse ja ootad loositulemusi. Sündmusi saab kasiinostuudios jälgida voogedastusteenuse kaudu, mis näitab viivitamatult kõiki levitajate tegevusi.

Teised mobiilikasiinorakendustes levinud mängud on Monopol, Videopokker, Virtuaalne Rulett, Bingo, Kraapekaardid, Keno ja Loterii.